Hydro-Monter Hydraulik - Przydomowe oczyszczalnie ścieków, szamba ekologiczne - biologiczne - Ostrołęka i okolice.

694 429 728

Odkurzacze centralne

Jednostka centralna jest zainstalowana w jednym, dogodnym dla użytkownika miejscu. Sieć rur łączy ją z gniazdami ssącymi rozlokowanymi w łatwo dostępnych punktach całego mieszkania lub domu. Naciśnięcie przycisku w uchwycie węża elastycznego lub wprowadzenie jego końcówki do gniazda, powoduje uruchomienie się jednostki centralnej. Wąż o długości 7 lub 9 metrów zakończony odpowiednią szczotką lub ssawką dociera do każdego miejsca w domu. Powietrze z kurzem jest zasysane do jednostki, skąd po oczyszczeniu wyrzucane jest, na zewnątrz budynku. Opróżnianie zbiornika kurzowego następuje co 5 – 6 miesięcy, moc ssąca pozostaje zawsze na tym samym poziomie. Nie ma hałasu ponieważ jednostka wyposażona w dźwiękochłonną obudowę zamontowana jest w oddalonym od pomieszczeń mieszkalnych miejscu.

Pierwszy etap:
Rozprowadzenie instalacji rurowej najlepiej przeprowadzić w czasie budowy lub remontu budynku. Wszystkie elementy systemu mogą być z powodzeniem stosowane zarówno w budynkach typu szkieletowego jak ich tych murowanych, gdzie instalacja jest zalewana betonem. W przypadku budynków już wykończonych do poprowadzenia instalacji wykorzystuje się kanały wentylacyjne, przestrzenie między ścianami, sufity podwieszane.
Drugi etap:
Po wykończeniu ścian i podłóg montuje się jedną z naszych centralnych jednostek ssących, której właściwy dobór uzależniony jest od powierzchni budynku oraz od ilości osób mających jednocześnie korzystać z systemu. Gwarantujemy naszą pomoc przy uruchomieniu , zapewniającą w szczególności przy systemach przemysłowych funkcjonalność oraz właściwe działanie przez wiele lat. Później pozostaje jedynie dobór odpowiednich gniazd ssących oraz akcesoriów do sprzątania.

 • Automatyczna szufelka
  Automatyczna szufelka
 • Jednostka centralnego odkurzania
  Jednostka centralnego odkurzania
 • Orurowanie i podłączenie
  Orurowanie i podłączenie
 • Podłączenie z rurą
  Podłączenie z rurą
 • Orurowanie
  Orurowanie

Montuję instalacje oraz jednostki wszystkich marek dostępnych na naszym rynku. Masz wątpliwości zadzwoń! tel. 694 429 728